Війна не залишає байдужих. Полтава, знову схиливши голови, відкрила дві меморіальні дошки на честь своїх героїв. Кажуть, час лікує, але хіба можна загоїти рани, коли імена Героїв лунають знову і знову, коли їхні очі дивляться на тебе з нових меморіальних плит?
Хто ці герої Полтави? Обидві дошки встановили там, де герої провели свої шкільні роки. Перша — на фасаді Полтавської гімназії №33. Тут до 2006 року навчався Володимир Лантух — старший лейтенант, сапер, боєць 58-ої окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського. Йому було лише
34. Володимир загинув 20 червня 2022 року на Донеччині, рятуючи поранених товаришів. Заради життя інших — заплачено найвищу ціну. Друга меморіальна дошка — в ліцеї №1. Тут навчався Ігор Гришко, полтавець, доброволець, учасник Революції гідності, згодом — кулеметник 93-ої бригади “Холодний Яр”. Він пішов у лави ЗСУ у 2022-му. Не повернувся. Рік потому — його ім’я навічно на стіні, де ще звучить шкільний сміх.



