Полтава все ж таки вміє святкувати, навіть коли на серці важко. Минулої суботи ресторан “Аристократ” став місцем справжнього свята для полтавських блогерів – тут одразу двоє відомих інфлюенсерів відзначили свої ювілеї. Народ гудів, музика лилась рікою, а ромські танці буквально запалили гостей! За цим дійством спостерігала і наша редакція.
Вечірка року: блогери святкують разом
Олександра Полтавську у Мережі знають давно – її стріми та сторіс піднімають настрій навіть у найважчі дні. Саме цього разу Саші виповнилося
30. Ювілей вирішила відзначити гучно, запросивши друїві блогосфери до ресторану “Аристократ”. На події несподівано для всіх хтось покликав і ще одного іменника – Владислава Іваненка, який теж святкував 25 років! Двоє за один вечір – чому б і ні?
Організатори вечора не підкачали: зал прикрашений свічками і повітряними кульками, музика жива, а ведучий жартував навіть під час хвилини мовчання (життя ж бо триває).
Танці з сюрпризами
Атмосфера вечора була по-справжньому особливою. Хедлайнером свята стали ромські танці – ансамбль із Харкова приїхав спеціально до Полтави. Гості захоплено аплодували, дехто навіть приєднався до шаленої енергії танцювальників. Особливо відзначилась бабуся Оленка – вона без пауз підтанцьовувала, змагаючись із молоддю!
Ось кілька особливих моментів з вечора:
– Ведучий розіграв сертифікат на фотосесію серед гостей
– Кожен отримав фірмовий смаколик-сувенір
– Головний подарунок – срібний браслет із гравіюванням – отримала іменинниця
Ювілеї у війни на плечах, але свято це – перемога
Чи можна дозволити собі радіти під час війни? У кожного на це своя відповідь. Блогери в один голос кажуть: “Ми – голос нашої Полтави. Ми не маємо права забути, як це – бути людьми, кохати, сміятися, ставити цілі”. Олександра зізнається, що давно не бачила стільки усміхнених облич.
На завершення всі учасники зробили загальне фото, зняли коротке відео й пообіцяли кожному підписнику ще більше добра та підтримки. Не зраджу – в такі моменти відчуваєш, що Україна – велика сім’я.
Декілька слів про організацію
Свято відвідало понад 40 людей – більшість з них активні дописувачі соцмереж, волонтери, журналісти, переселенці. Не забули організатори і про благодійність: частину коштів із фуршету переказали місцевим волонтерам на закупівлю аптечок для військових.
З іменинниками вже вийшло традиційне відео – ловіть хвилини радості, дивіться і надихайтесь!



